YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cesetler kaçak aşıkların
Cesetler kaçak aşıkların
14 Nisan 2010 16:17
Bursa'da ormanlık alanda birer gün arayla cesetleri bulunan genç kadın ve erkeğin sevgili oldukları ortaya çıktı.

Olayı araştıran jandarma, erkeğin ardından kadının da kimliğine ulaşarak cinayetin sır perdesini aralamaya çalışıyor. Başına sıkılan tek kurşunla öldürülen evli bir çocuk babası 36 yaşındaki Murat Mert'in, 27 yaşındaki Emine Aktaş ile kaçtığı, genç kadının kaçarken ailesine, "Ben sevgilimle mutlu olmaya gidiyorum" yazılı not bıraktığı öğrenildi.  
 

Olay Osmangazi ilçesi Gökçeören Köyü'nde meydana geldi. Koyunlarını otlatan vatandaş ormanlık alanda kadın cesedi ile karşılaştı. Kadın cesedinin yaklaşık 1 kilometre uzağında ise bir gün sonra başına sıkılmış tek kurşunla öldürülen evli bir çocuk babası Murat Mert'in cesedi bulundu. Jandarma ekipleri, öldürülen kadının Emine Aktaş olduğunu, kendisini boşanmış olarak tanıtan Murat Mert ile 3 gün önce kaçtığını belirledi. Yıldırım'da oturan Emine Aktaş'ın evi terk ederken, "Ben sevgilimle mutlu olmaya gidiyorum, beni aramayın" diye not bıraktığı belirlendi.  

Mert'in Emine Aktaş ile aşk yaşadığı, çiftin 4 gün önce otomobil ile kaçtıkları ortaya çıktı. Bir kiralama şirketinden kiralanan otomobil ise bir alışveriş merkezinin otoparkında bulundu. Otomobilin anahtarı Murat Mert'in cebinde çıktı.   Genç sevgililerin, başka bir araçla ormanlık alana getirildiği ortaya çıkarken, suç kaydı bulunan seyyar beyaz eşya tamircisi Murat Mert'in piyasaya borcu olduğu öğrenildi.   Adli Tıp Kurumu'nda cesedi teşhis eden aile kızları Emine Aktaş'ın evden ayrılmadan önce Murat Mert adında, eşinden boşanmış bir kişiyle evleneceğini söylediğini anlattılar. İl Jandarma ekipleri olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. İHA
 

yuh beeeeeeeeee
 // sedat gül
yuh yazıklar olsun...
14 Nisan 2010 17:16
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler