YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cesedine bir hafta sonra ulaşıldı
Cesedine bir hafta sonra ulaşıldı
23 Eylül 2013 00:01
Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yalnız yaşadığı evinde hayatını kaybeden yaşlı adamın cesedi, bir hafta sonra bulundu.

Edinilen bilgiye göre, 690 Evler Mahallesi D3 Blok’ta 5 katlı apartmanın 4. katında ikamet eden Turan Albayrak’tan (67) yakınları ve komşuları bir haftadır haber alamazken, Albayrak telefonlara da cevap vermedi.

4. katın havalandırma boşluğundan aşağı bir haftadır sürekli su da akması üzerine komşuları durumu polise bildirdi. Çilingir yardımı ile kapıyı açan polis, banyoda yaşlı adamın cesedi ile karşılaştı. Cumhuriyet savcısı yaşlı adamın ölümünü şüpheli bularak, olay yeri inceleme ekibi çağırdı. Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden gelen olay yeri inceleme ekipleri, yaşlı adamın yaklaşık bir hafta önce öldüğünü tespit etti. Yapılan incelemenin ardından savcılık, Turan Albayrak’ın kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için cesedini Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

ERDEMİR emeklisi olduğu öğrenilen Albayrak’ın yakınları, çok tiziz olduğu için hiç evlenmediğini ve evde tek başına yaşadığını söylediler. Albayrak’ın cenazesinin yapılan otopsinin ardından Zonguldak merkez ilçede toprağa verileceği belirtildi.Alaplı Cumhuriyet Savcılığı, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler