YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cesedi ormanda bulundu
Cesedi ormanda bulundu
22 Ağustos 2010 10:22
Bodrum'da 1,5 ay önce markete gitmek için evden çıkan liseli Ayten K.'nın ormanlık alanda cesedi bulundu.

Başı taşla ezilen ve bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenen Ayten K.'nın babası Necati K., "Kızım uzun bir süredir eski arkadaşı tarafından tehdit ediliyordu" dedi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, 1,5 aydır kayıp olan 17 yaşındaki liseli Ayten K.'nın cesedi, AKUT ekibi tarafından ormanlık alanda yorgana sarılmış olarak bulundu. markete gitmek için evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Milas Ticaret Meslek Lisesi 3. sınıf öğrencisi Ayten K'nın ailesi durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma, 7 Temmuzdan buyana Torba mevkii başta olmak üzere bölgede yaptığı aramalarda Ayten K.'yı bulamadı. Yaklaşık bir ay önce bir vatandaşın genç kızın kimliğini evlerine 500 metre uzaklıktaki ormanlık alanda bulmasıyla burada aramalar yapıldı. Ancak genç kız yine de bulunamamıştı. Ayten K.'nın ailesi, polis ve jandarmadan sonra Bodrum AKUT ekibine ulaşarak yardım talebinde bulundu. AKUT ekibi yaptığı arama çalışmaları sonuç verdi ve genç kızın cesedine dün sabah saatlerinde ulaşabildi.

VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞ

Ayten K.'nın cesedi, kimliğinin bulunduğu yerden yaklaşık 25 metre uzaklıkta çalılar arasında, yüzü yorganla örtülmüş, olarak bulundu. Ancak, ekipler yorganı kaldırdıklarında korkunç bir manzara ile karşılaştılar. Genç kızın, başının ezildiği ve vücudunun değişik yerlerinden bıçaklandığı belirtildi. Ayten K.'nin cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi için cesedi Adli Tıp'a gönderildi.
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler