YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cesedi derede bulundu
Cesedi derede bulundu
12 Nisan 2010 23:14
Yaşlı adaman ceseti dere yatağında bulundu

Tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hava almak için dışarı çıktıktan sonra bir aydan beri haber alınamayan 65 yaşındaki İbrahim Akman, hastanenin 250 metre ilerisinde yağmur sularıyla oluşan gölette ölü bulundu.  
 

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Anabilim Dalı merkezinde uzun süreden beri tedavi gören İbrahim Akman (65), 1 ay önce izinsiz olarak hava almak için dışarı çıkmış ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Polis ve Akman ailesinin tüm aramalarına rağmen bulunmayan yaşlı adamın cesedi üniversite kampüs alanında ki su kanalında bulundu. Vatandaşların polise haber vermesiyle olay yerine gelen Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri yaptıkları incelemede su kanalında çürümüş bir ceset tespit etti. Üzerinde nüfus cüzdanı çıkmayan yaşlı adamın yapılan teşhis sonucunda İbrahim Akman olduğu anlaşıldı. 
 

Diyarbakır Büyükşehir Su Altı Kurtarma ekipleri tarafından su kanalından çıkartılan ceset ambulans ile Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cumhuriyet savcısı tarafından yapılacak otopsi sonrası Akman'ın cesedi yakınlarına teslim edilecek. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri olayla ilgili geniş çapta soruşturma başlattı. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler