YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cep telefonu kavgası: 1 ölü
Cep telefonu kavgası: 1 ölü
02 Ekim 2011 10:31
Gaziantep'te satın aldıkları cep telefonunun arızalı olduğunu ileri sürerek iadesini istene 2 kişi, işletme sahibiyle tartışmaya başladı. Kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüşen olayda 1 kişi hayatını kaybetti.

Gaziantep'te, bozuk cep telefonun iadesi yüzünden çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Suburcu Caddesi Söylemez Pasajı girişindeki iş yerinde ikinci el cep telefonu satışı yapan Abdullah Gül'den (19) cep telefonu satın alan Ömer Y. (27) ve Mehmet Ü. (25) bir süre sonra satın aldıkları telefonun bozuk olduğunu ileri sürerek paralarının iade edilmesini istedi.

Bunun üzerine Ömer Y, Mehmet Ü. ile Abdullah Gül, kardeşi Bilal Habeş Gül (19) ve kuzeni Şahin Gül (15) arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada Abdullah Gül, Bilal Habeş Gül, Şahin Gül ile Ömer Y. bıçakla yaralandı.

Ağır yaralanan Abdullah Gül olay yerinde hayatını kaybetti. Çeşitli yerlerinden yaralanan Bilal Habeş Gül, Şahin Gül ve Ömer Y. Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Tedavisi tamamlanan Ömer Y. polis tarafından gözaltına alınırken, olay yerinden kaçan Mehmet Ü'nün ise arandığı bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler