YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Camiyi teröristlerden temizleyen özel harekat ezan okudu
Mardin'in Nusaybin ilçesinde sokağa çıkma yasağının 13. gününde teröristler tarafından karargah olarak kullanılan cami özel harekat polislerinin başarılı bir operasyonu ile temizlendi.
Camiyi teröristlerden temizleyen özel harekat ezan okudu
25 Kasım 2015 / 00:32 Güncelleme: 25 Kasım 2015 / 00:36

Camiyi teröristlerden temizleyen özel harekat polisleri, ilk ezanı da kendileri okuyup, minareye Türk bayrağı astı. 

Nusaybin ilçesinde hendek kazıp, barikatlar kurup mahalleleri talan eden ve bir çok yeri sığınak olarak kullanan teröristlere yönelik sürdürülen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. 

KAÇ GÜN SONRA İLK EZANI POLİS OKUDU 

Özel harekat polisleri, Abdulkadir Paşa Mahallesi Tekin Sokak üzerinde bulunan ve bir süre önce minaresinden terör yandaşı marşlar çalınan Hacı Şemsettin Yusma Camii'ne operasyon düzenledi. Polis timleri, karargah olarak kullanılan camiyi teröristlerden temizledi. Özel harekat polisleri daha sonra, minareye çıkıp Türk bayrağı astı. İlk ezanı da özel harekatçı bir polisin okuduğu operasyon sonrasında polisler, başarı ile tamamladıkları görevlerini havaya ateş ederek kutladı.

ÇOK SAYIDA MÜHİMMAT ELE GEÇİRİLDİ 

Bir süre önce teröristler tarafından işgal edilen Hacı Şemsettin Yusma Camii'nin minaresinden halka terör yandaşı marşları dinletiliyordu. Karargah olarak da kullanılan camiye başarılı operasyon yaparak teröristleri temizleyen özel harekat polisleri tarafından camide yapılan aramalarda çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

İHA

 // Esra HACIOĞLU
Allah sizi başımızdan eksik etmesin insAllah...
29 Kasım 2015 10:02
 // fatih
Allah her daim yardımcınız olsun yiğitler......
25 Kasım 2015 Çarşamba 10:14
VATAN SİZE MİNNETTAR
 // Kerem Zengin Sakarya
GÖREVİNİZ MÜBAREK OLSUN. ALLAH SİZLERİ KORUSUN....
25 Kasım 2015 Çarşamba 09:21
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler