YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cami avlusunda pitbull dehşeti
Cami avlusunda pitbull dehşeti
18 Ekim 2013 14:38
Bursa’da sahibinin elinden kaçan pitbull cinsi köpek cami avlusuna girip bir kediyi parçaladı. Cemaat ise korku içerisinde camiye sığındı.

 

Olay, Merkez Osmangazi ilçesindeki Mollafenari Camii’nde meydana geldi.

Sahibinin elinden kaçan pitbull cinsi bir köpek, bir süre kaçtıktan sonra Mollafenari Camii avlusuna girdi. O sırada öğle namazı için cami avlusunda bekleyen ve abdest alan cemaate doğru koşan köpeği görevliler uzaklaştırmak istedi.

Bu fayda etmeyince cemaat çareyi caminin içerisine kaçıp saklanmakta buldu. Pitbullun yanına kimse yaklaşamazken, o sırada cami avlusunda bulunan bir kedi köpeğin hışmına uğradı. Kediyi yakalayan pitbull insanların gözü önünde kediyi paramparça yaptı. Köpeğin saldırdığı 2 kedi de canlarını cami avlusundaki selvi ağaçlarının en tepesine kadar tırmanıp kurtardı.

Camide mahsur kalan vatandaşlar polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen ekipler belediye görevlilerine haber verdi. Bir süre sonra olay yerine gelen bir genç, köpeği sakinleştirip tasmasından ağaca bağladı. Belediye görevlileri pitbull cinsi köpeği kafese koyup barınağa götürdü. Köpeğin götürülmesinin ardından cemaat rahat bir nefes aldı.

 

İHA

MAGANDA
 // DÜNYANIN EN PİS BULAN ADAMI
O köpeği besleyenin de, göz yumup ceza vermeyen görevlilerin de Allah bin türlü belasını versin. Bir toplumun medeniyet ölçüsünü gösteren bariz örneklerden sadece biridir. Hangi, kendine güvenemeyen, korkak, psikopat cani ruhluysa artık. Lan ben sizin egonuzun... Tövbe tövbe. Emniyeti de buradan kınıyorum. Adam olun, görevinizi yapın! Maaş almakla, kabza da silah, elde telsizle polis olunmaz!...
18 Ekim 2013 Cuma 17:39
15:12
 // Rızvan
Abi neden hala yasak olmasına rağmen bu canavarı besleyen ruh hastalarına ağır cezalar verilmiyor. O köpeğin parçaladığı bir kedi değilde 2-3 yaşlarında bir çocuk olsaydı bunun hesabını kim verebilir di? İllki bir hayat mı sönmesi lazım harekete geçmek için...
18 Ekim 2013 15:12
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler