YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bursa'da motosiklet duvara çarptı: 2 ölü
Bursa'da motosiklet duvara çarptı: 2 ölü
15 Ağustos 2016 17:29
Bursa’da mezarlık duvarına çarpan motosikletteki 2 genç hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, merkez Osmangazi İlçesi Panayır Mahallesi Derman Caddesi’ndeki evlerinde ağabeyinin cebinden motosikletinin anahtarını gizlice aldığı ifade edilen Kıvanç Kurtbaş (16), arkadaşı Abdurrahman Koçer (16) ile buluştu. 

İki genç 16 BDY 26 plakalı motosikletle gezerken, Derman Caddesi’nde bulunan mezarlık duvarına çarptı. Yaralanan gençlerden Kurtbaş Bursa Devlet Hastanesi'ne, Koçer ise Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Kurtbaş ve Koçer tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Abdurrahman Koçer'in babası Mustafa Koçer'in (55), polisteki ifadesinde, Kıvanç'ın evden oğlunu çağırdığını belirterek, "Bana halı sahada maça gideceklerini söylediler. Daha sonra oğlumun çalışma arkadaşı kaza yaptığını söyledi. Biz de hastaneye gittik. Oğlum ölmüş. Oğlum makine tamirciliği yapıyordu, motosiklet kullanmaz. Benim herhangi bir şikayetim yoktur.” diye konuştuğu öğrenildi.

Kıvanç Kurtbaş’ın ağabeyi Yusuf Kurtbaş'ın (25) da kardeşlerinden Yunus Emre'nin, patronu Remzi Şukla’ya ait motosikleti alıp eve geldiğini, o uyuduğu sırada Kıvanç'ın anahtarı gizlice alıp motosikleti kullandığını ve bu şekilde kazaya sebebiyet verdiğini söylediği bildirildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler