YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bursa karıştı: 40 gözaltı
Bursa karıştı: 40 gözaltı
12 Mart 2014 12:59
Bursa’da Berkin Elvan’ın ölümünü bahane eden gruplar izinsiz gösteri yaptı. Polisin müdahale ettiği kalabalıktan 40 kişi gözaltına alındı.

Berkin Elvan’ın hayatını kaybettiği haberinin duyulmasıyla akşam saatlerinde Setbaşı’ndan AK Parti Bursa İl Başkanlığına yürüyen grup, burada toplanarak sloganlar attı. Gece yarısı taş atıp partinin camlarını kıran gruba polis, tazyikli su ve biber gazı ile müdahale etti. 4’ü polis 6 kişinin yaralandığı olaylarda 40 kişi gözaltına alınırken, bu kişilerden 38’i serbest bırakıldı.

Ferhan Şensoy oyunu yarım bırakıp yürüdü

Öte yandan, tiyatro oyunu için kentte bulunan Ferhan Şensoy, Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu’ndaki oyununu yarıda kesti. Şensoy, dışarıya çıkarak Heykel Caddesi’ndeki kalabalığın arasına karıştı. Şensoy da Fomara Meydanı’na kadar yürüdü.

 

İHA

13:50
 // bi dur
bu tarz eylemler birilerinin ekmeğine yağ sürüp katık oluyor hey TÜRK MİLLETİ artık katık olmaktan vaz geç biri çıkıyor taziye diye fitne çıkarmaya çalışıyor bir diğeride onu destekler niteliğinde başbakana hükümete yüklenip bundan kar çıkarabilirmiyimin peşinde bunlar artık yalnızca kendini kandırırlar...
12 Mart 2014 13:50
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler