YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Burhan Bebek bulundu
Burhan Bebek bulundu
29 Eylül 2010 22:57
Polisin bulduğu Burhan bebek ailesine teslim edilecek

Fatih'te annesinin pazar alışverişi yaptığı sırada bebek arabasından çalınan 9 aylık bebek Burhan Karagöz Gaziosmanpaşa'da bulundu.        

Minik Burhan'ı çaldığı ve satmak için hazırlık yaptığı iddia edilen şahıslar gözaltında tutuldukları Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden çıkarılırken vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.
 

Gaziosmanpaşa'dan yapılan bir ihbar üzerine Sarıgöl Mahallesi Laleli Caddesi'ne giden polis ekipleri, kaçırılan Burhan Karagöz'ü, Sebahattin O. (26) ve Kübra K.'nın (16) yanında buldu. Şahısları gözaltına alan polis ekipleri, bebeği teşhis etmek üzere Karagöz ailesini polis merkezine çağırdı.
       

Teşhisin ardından bebek, aileye teslim edildi. Bebek anne ve babasının bulunduğu Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Bu sırada sevincinden nereye gideceğini şaşıran anne bebeğini görünce büyük bir heyecanla minik bebeğine sarıldı.
       

Burada basın mensuplarına konuşan Karagöz ailesi bebeklerinin bulunmasında emeği geçen, polislere, gazetcilere ve vatandaşlara teşekkür etti.
       

Benzer suçlardan çok sayıda sabıkaları olan şüphelilerin, polis merkezinde suçlarını itiraf ettikleri öğrenildi. Zarnlılar polis merkezinden çıkarıldıkları sırasında burada bekleyen vatandaşların saldırısına uğradı. Zanlılıarı linç etmekten polis kurtardı. CHA
 

POLİSİMİZ DÜNYA BİRİNCİSİ OLDU !
 // BATUHAN
Arkasında adaleti gören polisimiz yamuklara göz açtırmıyor vurguncuların, soyguncuların, ırssızların, hırsızların, arsızların teröristlerin korkulu rüyası oldu. Tebrikler polisimize ve yardımcı olan vatandaşlarımızıda kutluyoruz duyarlı ve hassas bir toplum olduğumuz bizleri onure ediyor haydi Türkiyem daha güzel günlere....
30 Eylül 2010 09:50
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler