YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Burhan bebeğin babası konuştu
Burhan bebeğin babası konuştu
30 Eylül 2010 20:38
"Bulduğumzda oğlumun yüzünde ısırık izi vardı"

Fatih'te önceki gün semt pazarında alışveriş yapan annesinin yanından kaçırıldıktan sonra dün gece bulunan 9 aylık Burhan bebeğin babası, oğlundan ayrı kaldığı 30 saatin kendilerine bir asır gibi geldiğini söyledi.

Burhan bebeğin yüzünde ısırık izi olduğunu belirten baba, kaçıranlara "Ey vicdansız bu çocuğu neden bu hale soktunuz?" diye seslendi.
 

Oğluna kavuşmanın sevincini yaşayan baba Tacettin Karagöz, bebeklerinden ayrı kaldıkları sürecin çok zor geçtiğini söyledi. "Yüreğimiz dağlandı" diyen baba, "Bu yaşta çocuğumuz kaçırıldı. Neler düşünmedik ki. Annesi pazarda alışveriş yaparken çocuğu kaçırmışlar. Bu insanlara artık dur demek lazım. Benim ricam artık bir kampanya yapılsın ve bu olaylara 'dur' densin. Kimse demesin ki ben zenginim, mal varlığım çoktur. En büyük servet çocuklarımızdır. Hayırlı çocuk yetiştirelim. İnsanlarımız biraz daha duyarlı olsun" şeklinde konuştu.
 

 "Kaçıranlar çocuğunuza nasıl bakmışlar?" sorusuna ise Karagöz, "Çocuk elimize geçtiğinde göz kapaklarının etrafı ağlamaktan morarmıştı. Annesini emerken bile zorlanıyor. Yanağında bir ısırık izi var. Bu insan ifadesinde 'çocuğum vefat etti, onun için kaçırdım'  diyor. Ey vicdansız bu çocuğu neden bu hale sokuyorsun? Madem evladından uzak kaldın bizim durumumuzu hiç düşünmedin mi? eşim neredeyse yatağa düşecekti. Birazcık vicdanı olsaydı bize bu acıyı yaşatmazdı" şeklinde yanıt verdi.
 

Karagöz, vatandaşlara da dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunarak, "Pazara ve bu tarz yerlere gittiklerinde çocuklarını mümkün olduğunda götürmesinler" diye konuştu. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler