YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bunalıma giren baba kız...
Bunalıma giren baba kız...
29 Ağustos 2013 23:39
Manisa'da bunalıma giren bir baba, 12 yaşındaki kızıyla birlikte Spil Dağı eteklerinden otomobiliyle uçurumdan uçarak intihara teşebbüs etti.

Manisa'da bunalıma giren bir baba, 12 yaşındaki kızıyla birlikte Spil Dağı eteklerinden otomobiliyle uçurumdan uçarak intihara teşebbüs etti.Alınan bilgiye göre, olay, saat 20.15 sıralarında meydana geldi. Psikolojik sıkıntıları olduğu iddia edilen baba M.A.A. içinde kızı E.A.’ın da bulunduğu şahsına ait otomobil ile Spil Dağı Bayraktepe mevkiinde uçuruma uçarak intihara teşebbüs etti. Yoldan geçen sürücülerin durumu ihbar etmesiyle polis ve Acil 112 ekipleri kaza yerine geldi.

Yaklaşık 50 metrelik uçurumdan takla atan otomobilin içinden baba ve kız güçlükle çıkarıldı. Kazada yaralanan E.A. ile baba M.A.A. Manisa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Baba ve kızının sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. E.A.'ın hastanede polise verdiği ilk ifadesinde babasının intihar amaçlı olarak otomobili uçuruma sürüklediğini söylediği iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler