YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacaklar dikkat
Bu yolları kullanacaklar dikkat
29 Eylül 2016 08:58
Karayollarının bazı kesimlerindeki yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Gebze-Orhangazi-İzmir (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) Otoyolu inşaatı işinde Manisa-İzmir kesimi 408. kilometrede otoyol ana gövdesinin Karasuluk kavşağı ve bağlantı yollarının mevcut İzmir Çevre yoluna bağlantısı yapılıyor. İzmir Çevre Otoyolu-D-300 kavşağı ile otogar kavşağı arası (1-3. kilometreleri arasında) çalışmalar devam ediyor.

Çayeli-Arhavi yolunun 30. kilometresinde bulunan Kıyıcık Tünelinin Çayeli-Arhavi yönündeki Güney Tüp'ünde yapılacak bakım, onarım ve temizlik çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 08.00-17.00 saatleri arasında ulaşım, tek şeritten ve kontrollü olarak sağlanacak.

Isparta-Eğirdir ayrımı Barla yolunun 3. kilometresinde bulunan Harmanören Taş Ocağı'nda bugün 13.00-18.00 saatleri arasında patlatmalı kazı çalışmaları nedeniyle Barla yolu trafiğe kapatılacak. Ulaşım, Barla-Eğirdir yolu üzerinden sağlanacak.


AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler