YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
30 Haziran 2016 08:43
​Karayollarının heyelan yaşanan, yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Karabük ayrımı-Eskipazar-Çerkeş-Ilgaz yolunun (Çerkeş bölümü) 1. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle sağ şerit kapalı olduğundan, bu kesimdeulaşım Samsun-İstanbul istikameti sol şeritten gerçekleştiriliyor. Heyelan riski devam ettiğinden dolayı sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu inşaatı kapsamında, Manisa-İzmir kesimi otoyol ana gövdesinin Karasuluk Kavşağı ve bağlantı yollarının İzmir Çevre Yolu'na bağlantısının yapılabilmesi çalışmaları nedeniyle ulaşım bant aktarımı yapılaraksağlanıyor.

Aksaray-Ulukışla-Pozantı yolunun 0-19. kilometrelerinde bakım, onarım ve üstyapı (bitümlü sıcak karışım) çalışmaları nedeniyleyol trafiğe kapatılarak Aksaray'dan gelen trafik Konya-Ereğli Kavşağı'ndan otoyola yönlendiriliyor. Pozantı'dan gelen trafik ise Ulukışla-Çaykavak Kavşağı-Beyağıl yolu üzerinden veriliyor.


AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler