YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
27 Haziran 2016 09:53
Karayollarının yol yapım, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Akyazı-Adapazarı kavşakları arasında üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 1 Temmuz'a kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım, Akyazı Kavşağı'ndan D-100 yoluna yönlendiriliyor ve Adapazarı gişelerden tekrar otoyola katılım sağlanıyor. Çalışmalar 21.00-07.00 saatleri arasında yapılıyor.

Yalova-Bursa yolunun 26-27'nci kilometrelerinde Gemlik Sanayi Kavşağı 2. Etap Sanat Yapıları çalışmaları nedeniyle 28 Haziran'a kadar ulaşım deplase ediliyor. Bant aktarımı yapılması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

İzmir-Aydın Otoyolu Söke bağlantı yolunun Belevi-Söke kavşakları kesimi Aydın istikametinde üstyapı, bakım-onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 1 Temmuz'a kadar yol trafiğe kapatılarak ulaşım, Ortaklar yolu üzerinden sağlanıyor.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler