YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
13 Mart 2016 09:39
Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bülteni·ne göre, TEM Otoyolu'nun Kapıkule-Edirne Batı Kavşağı-Kınalı Kavşağı kesimi arasında bulunan köprü, viyadük ve üst geçitlerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle 10 Ağustos'a kadar her gün 07.00-19.00 saatlerinde her iki yönde emniyet şeridi ve sağ şerit, gerektiğinde ise kısa süreli sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak.

Karabük-Kastamonu yolunun 6'ncı kilometresinde meydana gelen sel tahribatı nedeniyle ulaşım 7'nci kilometredeki Safranbolu Belediyesi imar yolu-Safranbolu şehir geçişi-Karabük üzerinden sağlanıyor. Karabük'ten Kastamonu istikametine ise 4'üncü kilometredeki Balıklar Kayası kavşağı-Safranbolu şehir geçişi üzerinden ulaşım sağlanırken, yolu kullanacak sürücülerin dikkatli seyretmeleri, trafik işaretlerine ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Artvin-Şavşat yolunun 10-20 kilometrelerinde şev düzenleme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatlerinde ulaşım kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılacak.


AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler