YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
31 Aralık 2015 09:44
Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Balya-İvrindi yolunun 20-22 kilometrelerini kapsayan bölümdeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14.00-16.00 saatlerinde yol ulaşıma kapatılacak.

Balıkesir-Dursunbey yolunun 51-52 kilometrelerinde (Akbaşlar Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yeni yılın ilk 2 gününde 14.00-16.00 saatlerinde yol ulaşıma kapalı olacak. 

İstanbul-Gebze yolunun 0-19 kilometrelerinde Çayırova Kavşağı, Anibal Kavşağı, Gebze Doğu Kavşağı, Dilovası Kavşağı ve Eynerce Kavşağında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Bugünden itibaren yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alması beklenen kar yağışı nedeniyle sürücülerin dikkatli ve tedbirli bir şekilde yola çıkmaları isteniyor.

Ayrıca, karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, zincir, takoz ve çekme halatı bulundurulması, aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması tavsiye ediliyor. 

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler