YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
Bu yolları kullanacaklar dikkat!
12 Aralık 2015 10:08
Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun Çatalca Kavşağı-Kumburgaz Kavşağı Kesimi 4-6'ncı kilometrelerinde alt geçit çalışması nedeniyle kuzey ve güney taşıma yollarında dönüşümlü olarak her iki yönde ulaşım servis yolundan sağlanıyor. 

Diyarbakır-Ergani yolunun 39-44'üncü kilometrelerinde bitümlü sıcak karışım imalatları yapılacağından bölünmüş yolun sağ şeridi trafiğe kapatılarak, ulaşım sol şeritten iki yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

İstanbul-Gebze yolunun 0-30'uncu kilometreleri arasındaki Eynerce Kavşağı kuzey taşıma yolunun sağ şeridi ile güney taşıma yolunun sağ şeridi yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.

Artvin-Şavşat yolunun 10-20'nci kilometreleri arasında şev düzenleme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında yol kısa aralıklarla trafiğe kapalı olacak.

İyidere-İkizdere yolunun 23-35'inci kilometreleri arasında meydana gelen dere taşkını nedeniyle ulaşım tek şeritten ve kontrollü olarak gerçekleştiriliyor.

Balıkesir-Dursunbey yolunun 51-52'nci kilometreleri arasında (Akbaşlar mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.00-16.00 saatlerinde yol trafiğe kapatılacak.

Eskişehir-Kütahya yolunun 0-30'uncu kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde yolun sağ şeritleri 07.00-19.00 saatleri arasında trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanıyor.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler