YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacaklar dikkat
Bu yolları kullanacaklar dikkat
13 Şubat 2015 09:43
Karayollarının bazı kesimlerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu İkitelli Kavşağı dere ıslahı çalışmaları nedeniyle Basın Ekspres yolu Hava limanı-Edirne istikameti Halkalı Köprüsü İkitelli-Halkalı çıkış kolu trafiğe kapatılacak ve ulaşım servis yolundan sağlanacak. Ayrıca, Halkalı-Bağcılar yolu İkitelli Köprüsü Edirne-Ankara yönü Basın Ekspres yoluna bağlantı kolu trafiğe kapatılarak Basın Ekspres yolu Edirne-Ankara yönündeki ulaşım ise bir sonraki kavşaktan verilecek.

TEM Otoyolu Mahmutbey Batı Kavşağı ile Çobançeşme Kavşağı ve Mahmutbey Doğu Kavşağı ile Anadolu Otoyolu Kavşağı arasındaki köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle her gün her iki yönde çalışılan kesimlerde emniyet şeridi ve gerektiğinde şağ şeritler trafiğe kapatılacak.

Adana-Gaziantep Otoyolunun Düziçi-Bahçe ve Nurdağı Kavşakları arasındaki Taşoluk, Ayran, Kızlaç ve Aslanlı tünellerinde çeşitli kontrol sistemlerinin yenilenmesi çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler