YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacak dikkat!
Bu yolları kullanacak dikkat!
18 Haziran 2015 08:45
Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM otoyolunun Gebze-İzmir-Orhangazi kesimindeki (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) çalışmalar nedeniyle Gebze gişelerden TEM otoyoluna girdikten sonra Gebze Köprülü Kavşağı Ankara yönü katılım kolu trafiğe kapatılacak. Ankara yönüne gidecek sürücüler için gişelere gelmeden D-100 üzerindeki Gebze Kavşağında gerekli trafik işaretlemesi ve bilgilendirmeler yapılacak.

TEM Otoyolu Mahmutbey Çamlıca-Gümüşova arasındaki köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle her iki istikamette emniyet şeridi, sağ şerit ve buna ilaveten ihtiyaca istinaden sol ve orta şeritlerin kapatılması da söz konusu olacak. Çalışmalar haftanın her günü 08.00-20.00 saatleri arasında yapılacak ve gerektiğinde 22.00-06.00 saatleri arasında gece çalışılacak. 

Aynı otoyolunun Edirne-Kapıkule-Mahmutbey kesiminde bulunan köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarını yenilenme çalışmaları nedeniyle kuzey ve güney yönlerinde emniyet şeridi, sağ ve sol şeritler kısa süreli kapatılacak ve bu çalışmalar haftanın her günü 07.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler