YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yolları kullanacak dikkat!
Bu yolları kullanacak dikkat!
19 Ocak 2015 08:33
Karayollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol bültenine göre, TEM Otoyolu Mahmutbey Batı Kavşağı ile Çobançeşme Kavşağı ve Mahmutbey Doğu Kavşağı ile Anadolu Otoyolu Kavşağı arasındaki köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle 28 Şubat'a kadar her gün her iki yönde çalışılan kesimlerde emniyet şeridi ve gerektiğinde şağ şeritler trafiğe kapatılacak. Sınav günleri ve bayram günlerine göre trafik akışı sağlanacak şekilde çalışmalar düzenlenecek.

TEM Otoyolu İkitelli Kavşağı dere ıslahı çalışmaları nedeniyle Basınekspres yolu Havalimanı-Edirne istikameti Halkalı Köprüsü İkitelli-Halkalı çıkış kolu trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yolundan sağlanıyor. Ayrıca Halkalı-Bağcılar yolu İkitelli Köprüsü Edirne-Ankara yönü Basınekspres yoluna bağlantı kolu trafiğe kapatılarak, Basınekspres yolu Edirne-Ankara yönündeki ulaşım ise bir sonraki kavşaktan sağlanıyor.

Bursa Çevre Yolu Yalova ayrımı-Turanköy Köprülü Kavşağı kesimi 27-30. kilometrelerinde heyelan önleme çalışmaları nedeniyle 15 Şubat'a kadar Bursa-Ankara istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden gerçekleştirilecek.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler