YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu yol 81 gün trafiğe kapalı olacak!
Bu yol 81 gün trafiğe kapalı olacak!
04 Mayıs 2014 15:53
TEM otoyolu Gebze Kavşağı ve Körfez Kavşağı arasında Ankara istikameti, otoyol üst yapı iyileştirme çalışmaları nedeniyle bu geceden itibaren 81 gün trafiğe kapalı kalacak.

TEM Otoyolu’nda yapılacak üst yapı çalışmaları nedeniyle Gebze Kavşağı-Körfez Kavşağı arası Ankara istikameti 81 günlüğüne trafiğe kapanacak. Kocaeli Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Gebze Kavşağı-Körfez Kavşağı arası otoyol üstyapı iyileştirilme çalışmaları kapsamında TEM otoyolunun Gebze kavşağı- İzmit Doğu Kavşağı aralığında kalan kesimde bulunan viyadüklerin üstyapı ve izalasyon yenileme çalışmaları yapılacağı bildirildi.

Çalışmalar 5 Mayıs 2014 yani bu gece saat 03.00’da başlayacak ve 24 saat esasına göre devam edecek olan çalışmalar 24 Temmuz 2014 tarihinde saat 17.00’da tamamlanması bekleniyor. Çalışmalar süresince kapalı olacak olan TEM trafiği, uygun olan kavşaklardan D-100 yoluna yönlendirilecek. Trafiğin hangi gişelere kapatılacağı ise uyarı levhalarıyla sürücülere bildirilecek.

Söz konusu çalışmalara Gebze Kavşağı-Körfez Kavşağı arası güney yolda Ankara istikametinden başlanacak olup, Körfez Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı, İzmit Doğu Kavşağı-Körfez Kavşağı olmak üzere 3 etapta tamamlanacak. Çalışmalar sırasında çalışma olan kesimlerdeki ara gişeler giriş yönünde trafiğe kapatılacak.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler