YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu da kadın şiddeti!
Bu da kadın şiddeti!
22 Aralık 2015 07:17
İstanbul'da özel bir şirkette çalışan adam, evliliği boyunca şiddet gördüğünü iddia ettiği eşinden şikayetçi oldu... Boşanma davası açtı!

Bu sefer kadın dövdü! İstanbul'da özel bir şirkette çalışan Oğuz Ç. (36), 7 yıllık evliliği boyunca şiddet gördüğünü iddia ettiği eşi Dilek Ç.'den (37) şikayetçi oldu. Eşinin kafasını kül tablasıyla yaralayan Dilek Ç., 5 ay hapis cezasına çarptırılırken, evi terk eden koca "Artık dayanamıyorum" diyerek İstanbul Küçükçekmece Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtı.

'ÇÖZÜM BULAMADIK'

Oğuz Ç., "Karım beni balayında bile dövdü. Sürekli bana terlik atıyor. Uyurken bile dayak yedim" iddiasında bulundu. Koca boşanma davasının dilekçesinde "Aramızdaki şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik terapisi bile aldık fakat çözüm bulamadık. Eşim, aile ortamında kalması gereken konuları anlatarak beni arkadaş çevremde küçük düşürdü" dedi.

'TEK DERDİ İNTERNET'

Karşı boşanma davasıyla eşinden 200 bin lira isteyen Dilek Ç. ise eşine şiddet uygulamadığını öne sürdü. Dilek Ç., Oğuz Ç.'den tazminatın yanı sıra çocuğu ve kendisi için de aylık 2 bin lira nafaka talep etti. Dilek Ç., "Ben eşime şiddet uygulamadım. Tartışmalarımız karşılıklı olmuştur. O da bana şiddet uyguladı. Sürekli internette başka kadınlarla konuşup, beni aldatıyor. Bana sürekli şiddet uyguladı diyor ama nedenini söylemiyor. Evi terk ettiğinde bizim evdeki interneti keserek yeni taşındığı eve bağlattı. Tek derdi internet" diye konuştu. Çiftin boşanma davası sürüyor.

 

TAKVİM

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler