YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu araçtan 7 kişi sağ çıktı
Bursa’da, önündeki TIR’ı sollamak isterken, arkasından gelen TIR’ın altında kalarak paramparça olan otomobilden 7 kişi sağ çıktı. Yaşanan dehşet anları ise güvenlik kameralarına yansıdı.
Bu araçtan 7 kişi sağ çıktı
06 Ağustos 2015 / 15:20 Güncelleme: 06 Ağustos 2015 / 17:49

Kaza, 9 Temmuzda Yeni Yalova Yolu'nda meydana geldi.

İddiaya göre, ailesiyle birlikte Bursa’ya gelmekte olan otomobil sürücüsü, önündeki TIR’ı sollamak istedi. Aynanın kör noktasına denk geldiği için arkadan gelen TIR’ı görmeyen şoför, şerit değiştirdi.

Bu sırada arkadan gelen TIR’ın önünde sürüklenmeye başlayan otomobil, ortadaki refüjlere çarparak hurda yığınına döndü. Önüne kattığı otomobili orta refüje bırakan TIR’ın gitmesinin ardından, arkadan gelen başka bir araç paramparça olan otomobile çarptı.

Çarpmanın etkisiyle aracın içerisindeki 3 çocuk 4 yetişkin yola savruldu. Herkesin gözü önünde olan kazada, otomobilden fırlayan 7 kişi burunları bile kanamadan ayağa kalktı.

Yaşanan dehşet verici kazanın ardından paramparça olan otomobilden savrulan 7 kişinin yardımına çevredeki diğer otomobil sürücüleri koştu. Olay yerine sevk edilen ambulanslarla yaralılar hastaneye kaldırılırken, yol uzun süre trafiğe kapalı kaldı. Polisin kazayla alakalı soruşturması sürüyor.

İşte o anlar;

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler