YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Böyle kardeş olmaz olsun!
Böyle kardeş olmaz olsun!
16 Eylül 2010 17:49
Kız kardeşinin evinden para çaldı

İki ayrı akrabasının ev ve işyerinde hırsızlık yapan zanlı, emniyet güçlerinin takibiyle yakalandı. İfadesi alındıktan sonra adliyeye çıkarılmak üzere emniyetten çıkarılan zanlı, gazetecilere küfür etti.
       

Kocaeli'nde bir kişi, kız kardeşine ait evde ve Adapazarı'ndaki bir akrabasına ait olan iş yerine girerek hırsızlık yaptı. Zanlı Metin D., Adapazarına giderek bir akrabasına ait olan dükkana girerek çeşitli elektrik malzemeleri çalarak kayıplara karıştı. Dükkanından mallarının çalındığını fark eden mağdur A.K., polis arayarak ihbarda bulundu. Ekipler, güvenlik kameralarından yaptığı incelemede hırsızlık yapan şahsı tespit ederek aramaya başladı.
       

Hızını alamayan zanlı Metin D., Adapazarı'ndaki hırsızlıktan sonra kız kardeşinin evine de hırsızlık yapmak için balkondan girdi. Kız kardeşi S.D.'nin evine başarıyla giren Metin D., ardından kız kardeşinin biriktirdiği paraları aramaya başladı.
       

Kısa süren bir araştırmadan sonra paraların olduğu kutuyu çamaşırların içinde buldu. Amacına ulaşan Metin D., 950 lirayı çalarak olay yerinden uzaklaştı. Evine gelen S.D., balkon kapısını açık görünce bir anda panikleyerek, hemen paraların olduğu kutuyu kontrol etmeye gitti.
       

Zor günler için biriktirdiği paranın yerinde olmadığını gören mağdur S.D., hemen polis ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. Güvenlik güçleri yaptıkları incelemelerde zanlıyı parmak izinden tespit etti. Ekipler, yaptıkları araştırmalar sonrasında Metin D.,yi D-100 karayolu Kandıra Sapağındaki bir benzinlikte yakalayarak gözaltına aldı. Emniyette ifadesi alınan Zanlı, 'hırsızlık yapmak' suçlaması ile adliyeye sevk edildi.
       

Öte yandan, Metin D., adliyeye çıkarılması esnasında çekim yapan gazetecilere "Terörist miyim de çekiyorsunuz." diyerek tepki gösterirken, 'Pişman mısınız?" diye sonran gazeteciye küfür etti. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler