YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Böyle intikam görülmedi!
Böyle intikam görülmedi!
12 Kasım 2013 23:41
Husumetli olduğu ailenin yaşadığı evin giriş kapısına ses tesirli el bombası atan kişi kayıplara karışırken, olayda yaralanan olmaması sevindirdi.

Eskişehir’de husumetli olduğu ailenin yaşadığı evin giriş kapısına ses tesirli el bombası atan kişi kayıplara karışırken, olayda yaralanan olmaması sevindirdi.Alınan bilgiye göre, Deliklitaş Mahallesi Saim Günal Caddesi’nde akşam saatlerinde bir patlama meydana geldi.

Patlamanın etkisiyle çevredeki binalar zarar görürken, evlerin camları da kırıldı. Herhangi can kaybı ve yaralanmanın olmadığı patlama sonrası olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis sokağın iki tarafını trafiğe kapattı. Geniş güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından yapılan ilk incelemede, patlamanın sokağa bırakılan ses tesirli el bombasının neden olduğu belirlendi.

Ekiplerin yaptığı araştırmada, olayın terörle bir bağlantısının olmadığı ve söz konusu sokakta oturan bir aile ile başka bir aile arasındaki husumetten kaynaklı olarak olayın gerçekleştiği ileri sürüldü. Polis ekipleri bombanın kim tarafından atıldığını belirlemek için çevredeki güvenlik kameralarını inceleme altına aldı. Olayla ilgili büyük çaplı soruşturma sürüyor.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler