YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Böyle intikam görülmedi
Böyle intikam görülmedi
27 Kasım 2012 10:34
Evi terk eden eşinden intikam almak isteyen koca, kayı pederinin evine el bombası attı.

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde, eşinin evi terk etmesine sinirlenen bir kişi, kayınpederinin evini bastı. Kaynanasını öldüren zanlı, 12 kişinin içeride olduğu eve el bombası attı, şans eseri el bombası patlamadı.

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde Uzman Çavuşluktan atılan ve Çiftçilikle uğraşan Mehmet Karadayı, eşi M.K. ile tartıştı. M.K. evi terk edip, Yeniköy’de bulunan ailesinin evine yerleşti.

Mehmet Karadayı sabah saatlerinde Uzman çavuş olduğu dönemden kalan iki silah ve iki adet el bombasını yanına alarak kayınpederinin evini bastı. Kaynanası ve kayınpederi ile tartışan Karadayı, kaynanası Emine Çağlar ile kayınpederi Çuço Çağlar’a silahla ateş açtı. Evin dışına çıkan Mehmet Karadayı pimini çektiği el bombasını çamı kırarak içeriye attı. 12 kişinin bulunduğu evde el bombası şans eseri patlamazken, ikinci bombayı atmaya hazırlanan Karadayı’ya, kayınbiraderi Hüseyin Çağlar sopa ile müdahale etti. Emine Çağlar olay yerinde hayatını kaybederken, yaralı Çuço Çağlar ile Mehmet Karadayı Ergani İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bölgede geniş güvenlik önlemi alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İha

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler