YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Böyle evlilik teklifi görülmedi!
Böyle evlilik teklifi görülmedi!
28 Ağustos 2015 01:41
Antalyalı çılgın aşık, kiraladığı vinç yardımıyla kız arkadaşının ikinci kattaki evinin balkonuna kadar yükselip diafonla evlenme teklifinde bulundu.

Antalya’da iş adamı Mustafa Çetin (32), 23 arkadaşıyla birlikte Alanya’da memur olan Tuğçe Can (26) isimli kız arkadaşına sürpriz evlilik teklifi hazırladı. Antalya’nın Lara bölgesinde yaşayan ve arkadaşlarıyla birlikte hazırlık için bir hafta çalışan iş adamı Çetin, Alanya’dan kiraladığı vinç ve 'benimle evlenir misin' yazısıyla dün akşam kız arkadaşının evinin önüne geldi. Arkadaşlarının yardımıyla apartman önünde havai fişek de hazırlayan Çetin, ayrıca iki kameramanı teklifi tüm detaylarıyla kaydetmek için ekibe dahil etti.

Kiralanan vincin sepetine binen Çetin, elindeki diafon ile kız arkadaşı Tuğçe’nin yaşadığı ikinci kata yükseldi. Dışarıdan gelen seslere bakmak için balkona çıkan Tuğçe, bir anda vincin sepetinde elinde diafonla beliren erkek arkadaşını gördü. Neye uğradığını anlayamayan genç kız büyük şaşkınlık yaşadı. Bu arada kızın erkek kardeşinin yardımıyla evin diğer balkonundan giren kameraman da evin içinden bu heyecanlı anları kaydetti.

Mustafa Çetin, kız arkadaşının şaşkınlığı geçmeden elinde diafonla "Seni çok seviyorum, benimle evlenir misin" derken, aşağıdan da alkış sesleri yükseldi. Yüzük ve bir buket çiçekle vincin tepesinde cevabı bekleyen Mustafa Çetin, sonunda Tuğçe'den "Evet" cevabını aldı. Bu sırada apartman önünde ise havai fişekler patlatıldı. Mustafa Çetin ile vincin sepetine binerek aşağıdaki arkadaşlarını selamlayan Tuğçe, daha sonra evinin balkonuna çıktı. Balkonda keman eşliğinde dans eden Mustafa ve Tuğçe, daha sonra aşağıya inerek arkadaşlarıyla sevincini paylaştı.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler