YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Boşanma davasında kavga: 5 yaralı
Boşanma davasında kavga: 5 yaralı
22 Ağustos 2013 19:37
Gaziantep’te iki aile arasında boşanma davası yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada 5 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, olay, 8 Şubat Mahallesi 79 Nolu Cadde üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, yaklaşık bir yıl önce başlayan boşanma davası nedeniyle aynı bölgede ikamet eden iki aile fertleri kavgaya tutuştu.

Taş, sopa ve demir çubukların kullanıldığı kavgayı gören çevredeki vatandaşlar olay yerine polis ekiplerini çağırdı. Kısa sürede olay yerine gelen polis olaylara müdahale etti. Taraftarı ayırmakta güçlük çeken ekipler olay yerine takviye polis istedi. Kısa sürede olay yerine gelen diğer ekiplerde kavgaya müdahale ederek tarafları ayırmaya çalıştı. Polisin uzun uğraşları sonucu sakinleştirilen taraflar olay yerinden uzaklaştırıldı.

Bu sırada kavgada yaralanan 3 kişi polis otosuna alınarak hastaneye kaldırıldı. Bu sırada olay yerine gelen ambulansla karşı taraftan yaralanan 2 kişide başka bir hastaneye kaldırıldı. Bir süre trafiğe kapalı olan cadde polisin müdahalesiyle yeniden trafiğe açıldı. Bu sırada polis ekipleri kavgada kullanılan sopaları da cadde ve sokaklarda toplayarak el koydu.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler