YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bonzai can almaya devam ediyor
Bonzai can almaya devam ediyor
03 Ağustos 2014 15:14
Bursa’da bonzai içtiği tespit edilen 19 yaşındaki genç hayata tutunamadı.

Bursa’da bonzai içtiği tespit edilen 19 yaşındaki genç hayata tutunamadı. Arkadaşları tarafından cesedi bulunan gencin facebook hesabındaki isminin altına ‘bir umuttur yaşamak’ yazdığı görüldü.

Olay merkez Yıldırım ilçesi Beyazıt Mahallesi’nde meydana geldi. İsimleri öğrenilemeyen 2 kişi Gür Sokak’ta uyuşturucu kullanmak için metruk bir binaya girdiler. Bu sırada bir kişinin yerde hareketsiz yattığını gören 2 kişi polis ve 112 ekiplerine haber verdi. 112 ekipleri yaptıkları kontroller neticesinde 19 yaşındaki Furkan Karataş’ın öldüğünü tespit etti. Polis ekipleri, olay yerinde yaptıkları incelemeler neticesinde bonzai içiminde kullanılan çeşitli düzenekler buldu. Gencin cansız bedeni otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

“Bir umuttur yaşamak”

Öte yandan hayatını kaybeden gencin facebook hesabındaki isminin altına ‘bir umuttur yaşamak’ yazdığı görüldü. Gencin arkadaşları da facebook hesabından başsağlığı mesajı yayınladı.

Polis, olayla alakalı tahkikat başlattı.

 

15:41
 // IŞID VE BONZAİ BAĞLANTISI
Nedense bu IŞID terör örgütü ile bonzai zehiri arasında bir bağ kurmaktan kendimi alamıyorum. Bu pislik örgütten her şey beklenir. Bu şekilde militanlarını acımasız yapıp, adam kazanıyorlar. Eğer bu itlere sempati duyan ve onlara katılan sözde müslümanlar var ise, biz buna müstehakız. Müstehakız, çünkü gerçek islamı öğretememişiz....
03 Ağustos 2014 15:41
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler