YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Boluspor'a 'basın protestosu'
Boluspor'a 'basın protestosu'
05 Eylül 2013 20:25
Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, yerel bir televizyonun kameramanını salondan çıkarınca bütün gazeteciler toplantıyı terk etti.

PTT 1.Lig takımlarından Boluspor’da iki yeni transfer için düzenlenen imza töreninde Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, yerel bir televizyonun kameramanını salondan çıkarınca bütün gazeteciler toplantıyı terk etti.Kırmızı-beyazlı kulüpte, yeni transferler Fatih Gül ve Abdulkadir Kayalı için imza töreni düzenlendi.

Törene Başkan Mehmet İnceayan, Başkan Vekili Cavit Demir, yönetici Ahmet Ardıhan ve çok sayıda basın mensubu katıldı. İmza töreninin yapılacağı salona giren Mehmet İnceayan, ilk önce hangi gazetelerin imza törenine geldiğini sordu. Kimlerin törende olup olmadığını tespit eden İnceayan, daha sonra yerel bir televizyonun kameramanı Burhan Yeşiltaş’a dönerek, “Siz haberlerde benim görüntülerimi niye yayınlamıyorsunuz? Gazetelerde benim fotoğraflarımı niye kesiyorsunuz?” diye sordu.

Yeşiltaş ise, “Benim inisiyatifimde olan bir şey değil. Müdürlerime konuyu iletebilirsiniz” dedi. Başkan İnceayan ise, “Ben kimseye bir şey iletmem. Sen mikrofonunu topla ve dışarı çık. Bu kulübü ben yönetiyorsam, sizi buraya sokmuyorum” yanıtı verdi.

Başkan İnceayan’ı yanında oturan başkan vekili Cavit Demir sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bunun üzerine Kameraman Burhan Yeşiltaş salonu terk etti. Basın mensubu arkadaşlarının dışarıya çıkarılmasına tepki gösteren diğer gazeteciler de toplantıyı terk etti.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler