YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir ev dolusu kaçak sigara ve içki
Bir ev dolusu kaçak sigara ve içki
26 Nisan 2010 17:39
İskenderun'da bir ev dolusu içki ve sigara ele geçirildi

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, bir eve yaptıkları baskında çok sayıda kaçak sigara ve içki ele geçirdi.
 

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri şehir merkezinde bir eve yaptıkları operasyonda çok sayıda kaçak olduğu iddia edilen içki ve sigara ele geçirdiler. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadale Grup Amirliği ekipleri, evde yaptıkları aramaların sırasında ilginç bir manzara ile karşılaştı.
 

Polisler, kaçak oldukları iddia edilen ürünleri iki adet kamyonetle kaçakçılık şubeye götürmek zorunda kaldı. Şehir merkezinde büfe işleten H.Ş.'nin evinde arama yapan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, evde yaptıkları aramanın ardından kaçak olduğu anlaşılan içki, sigara ve tekel maddelerine el koydu. İki kamyonetle İskenderun Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine getirilen mallar, emniyet ekiplerince indirildi. Kaçakçılık ekiplerinin olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattıkları bildirildi.  CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler