YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir babanın yürek yakan haykırışı
13 gündür haber alınamayan 3 çocuğun ailesi perişan durumda. Çocuklardan Türkan'ın babası 'diğer kızım gibi Türkanı'da kucağıma almak sarılmak istiyorum'diyor
Bir babanın yürek yakan haykırışı
03 Ekim 2009 / 22:13 Güncelleme: 03 Ekim 2009 / 22:26

Kayseri'nin Talas ilçesinde bayramın 2. günü şeker toplamak için evden ayrılan ve bir daha bulunamayan 2'si kardeş 3 çocuktan Türkan Ay'ın babası İbrahim Ay, İkbal gibi Türkan'ı da en kısa zamanda kucağına almak istiyorum dedi.

   

Kızı İkbal'e sarılarak öpen ve gözleri dolan baba İbrahim Ay, "Öteki çocuğumu da kucağımda istiyorum. Benim 14. günü bekleyecek gücüm kalmadı. Benim bu çocuğum nasıl kucağımdaysa, diğer çocuğumda kucağımda oturmasını istiyorum. Buradan tüm yetkililere sesleniyorum, kızımı istiyorum. Şu anda başka hiçbir şey düşünemiyorum. Kızım İkbal bana ablasını özlediğini, onunla oynamak istediğini söylüyor. Bu çocuğumda, ablası olmadığından dolayı bir endişe, şaşkınlık var. Aramaların tüm hızıyla devam ettiğine inanıyorum. Şu anda elimizden bir şey gelmiyor. Bize gelecek hayırlı haberi bekliyoruz. Çocuğum şu an çıksa gelse samimi söylüyorum ne yapacağımı dahi düşünemiyorum. Allah'ın izniyle sapasağlam çıkar gelirler. Çocuklarım geldiği zaman ne yapacağımı herkes mutlaka görür. Çocuklarımın bulunacağını bilsem, inanın canımı dahi veririm" dedi.     

Kayseri'nin Talas ilçesinde bayramın 2. günü şeker toplamak için evden ayrılan Ahmet Tuna Tekin (8) ve kız kardeşi Dilruba Tekin (7) ile Türkan Ay'dan (11) bir daha haber alınamadı. Bugün 13. güne ulaşılırken, aileler gelecek mutlu bir haberi bekliyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler