YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Binlerce 'yasaklı' hap ele geçirildi
Binlerce 'yasaklı' hap ele geçirildi
22 Mayıs 2010 16:46
Şanlıurfa polisinden büyük operasyon

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü operasyon kapsamında 720 adet uyuşturucu nitelikte hap ve 11 adet sprey ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi yakalandı.
 

Şanlıurfa Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, ortak yürüttükleri operasyon kapsamında bir araçta yaptıkları aramada 19 bin 750 adet captogon uyuşturucu hap, 720 adet uyarıcı nitelikte hap ve 11 adet sprey ele geçirdi.
 

Olayla ilgili Ö.D, M.A.K ve H.A isimli şahıslar yakalandı. Daha sonra zanlıların ikametlerine operasyon gerçekleştirildi. Ö.D. isimli şahsın evinde yapılan aramada da bin 981 adet captagon uyuşturucu hap, 740 paket gümrük kaçağı sigara, M.A.K. isimli şahsın Akçakale ilçesinde bulunan ikametinde yapılan aramada ise bin 10 adet captagon uyuşturucu hap olmak üzere toplam 22 bin 741 adet captagon uyuşturucu hap ele geçirildi.
 

Aramalarda 740 paket gümrük kaçağı sigara da ele geçirildi. Uyuşturucu hap ve kaçak sigaraları Suriye üzerinden ülkeye soktukları tahmin edilen 3 zanlı, Emniyet'teki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler