YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bingöl'de PKK'ya milyonluk darbe!
Bingöl İl Jandarma Komutanlığı tarafından terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonda piyasa değeri 7 milyon lira olan 714 kilo 890 gram toz esrar ele geçirildi.
Bingöl'de PKK'ya milyonluk darbe!
25 Eylül 2016 / 14:48 Güncelleme: 25 Eylül 2016 / 14:50

Bingöl İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonda piyasa değeri 7 milyon TL olan 714 kilo 890 gram toz esrar ele geçirildi.

Bingöl Valiliği’nden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Genç ilçesi Yeniyazı köyü ve Diyarbakır’ın Lice ilçesi sınır hattında narkotik madde tespit köpeklerinin katılımıyla arama tarama faaliyeti gerçekleştirildiği belirtildi. 

Çalışmada, toprağa gömülü halde ve ağaç dallarıyla üzerleri örtülerek gizlenmiş piyasa değeri 7 milyon TL olan 714 kilo 890 gram toz esrar maddesi ele geçirildiği ifade edilen açıklamada, “Genç Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile ele geçirilen toz esrar maddesine el konularak 1 şahıs hakkında yasal işlem başlatılmıştır. 

Güvenlik güçlerince ele geçirilen uyuşturucu madde ile terörün en önemli finans kaynağına ağır darbe vurulmuştur. 

Bingöl il jandarma komutanlığınca ilimiz genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti suçlarıyla mücadeleye aralıksız olarak devam edilmektedir” denildi.  


İHA

... alçaklar
 // Ömer
Ali Fırat'ın ekolojik yerlere sigara izmariti atmayan devrimicilerinin marifetlerine bakın.Kendini dağalara vuran Cemal Hasan ne der bu işe?...
25 Eylül 2016 Pazar 22:46
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler