YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Binali Yıldırım'dan İzmir'e 4 müjde
Binali Yıldırım'dan İzmir'e 4 müjde
15 Şubat 2016 08:37
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti'nin Danışma Meclisi toplantısında İzmir'e 4 büyük müjde verdi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti'nin Danışma Meclisi toplantısında İzmir'e 4 büyük müjde verdi. 35 Proje ne oldu diye soranlara yanıt veren Yıldırım, "35 Proje tıkır tıkır devam ediyor. Ama siz mosmor oldunuz" diye konuştu. CHP'li belediyelerin İzmir'i köykent haline getirdiğini söyleyen Yıldırım özetle şöyle konuştu:

20 YIL KAYIP

Şimdi size soruyorum son 20 yılda İzmir'de ne değişti? Sizin hayatınızı kolaylaştıran ne yapıldı? Yaptıkları tek şey rahmetli Ecevit'in vasiyetini yerine getirmek oldu. Neydi o vasiyeti? Köy kent kurmak.CHP'li belediyeler Ecevit'in vasiyetini tuttular, İzmir'i köy kente çevirdiler.

35 PROJE TIKIR TIKIR

'35 proje ne oldu' diyenlere söylüyorum. 35 proje tıkır tıkır gidiyor. Siz mosmor oldunuz, mosmor. Bir tanesi bitti diğerleri üzerinde çalışmalar devam ediyor. Biz suya yazı yazanlardan değiliz. Biz söz verdik mi sözümüzün arkasında dururuz" dedi.

SERTEL'E YANIT

CHP'li vekil , Tire Belevi yolunu mal bulmuş mağribi gibi önümüze koyuyor. Biz o yolları yaparken sen mışıl mışıl uyuyordun. Bu sene çalışmalara başlıyoruz. Bunlar tabii proje ne bilmedikleri için boyacı küpü zannediyorlar.

GÜZELBAHÇE'YE OTOYOL MÜJDESİ

Bugünden itibaren 11 km. otoyol bedava. Hayırlı uğurlu olsun.

"YÜRÜ DEYİN YÜRÜYELİM"

İzmir Körfezi'nin inci gerdanlığı konusunda kamuoyundan bir destek var. İstemezükçülerin işi zor. STK'lar ve millet bu projenin arkasında. Biz her türlü hazırlığımızı yaptık. İzmir yürü desin yürüyelim"

PAZARYERİ BALÇOVA'YA TAŞINACAK

Esnafın çağrısını yerinde inceledik. Üçkuyular Semt Pazarı'nın Balçova Viyadüklerinin altına taşınacak.

STAT ÇAĞRISI

Belediyeyi aşsak stat işi halolacak. Mahkeme kararı ile durdurulduk. İzmir için her türlü fedakarlığı yapacağız. Belediye'nin ne işi varsa Ankara'da çözeceğiz.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler