YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyoğlu'nda korkutan yangın
Beyoğlu'nda korkutan yangın
21 Şubat 2013 08:14
Beyoğlu’nda bir binanın hayvan barınağı şeklinde kullanılan çatı katında çıkan yangın korku dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu.

 

Alev alev yanan çatı katına itfaiye ekipleri müdahale ederken, vatandaşlar ise çatıda bulunan köpekleri kurtarmak için seferber oldu.  
 
Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen arkasında bulunan Lapacı Çıkmazı Sokak içerisinde 5 katlı bir binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenle gece saat 00.30 sıralarında yangın çıktı. Bazı hayvanların bakıldığı çatı katında bulunan köpekleri kurtarmak için apartman sakinleri seferber oldu. Bu sırada panik yaşayan bazı vatandaşların ise ağladığı görüldü. İtfaiye ekipleri yangını kontrol altına almak için yoğun bir koşuşturma içerisine girerken, bazı vatandaşların da hortumları çekerek yardım etti. Vatandaşlar, “Yukarıda çeşitli hayvanlar vardı. Onları çıkardılar. Yangın bacadan çıkmış olabilir” dedi.
 
İtfaiye ekipleri çalışmalarını sürdürürken, apartman sakinleri ise köpekleri tek tek çıkararak, başka bir apartmana götürdü. Yangın itfaiyenin uzun süren çalışmalarının ardından diğer binalara sıçramadan söndürüldü.
  
 
İHA
Etiketler:
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler