YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyoğlu'nda korkutan yangın
Beyoğlu'nda korkutan yangın
29 Aralık 2012 09:19
Beyoğlu'nda sabah saat 06.00 sıralarında tarihi bir binanın çatısında çıkan yangın itfaiye ekiplerini alarma geçirdi. Dar bir sokakta bulunan 2 katlı tarihi bina mahalle sakinlerine korku dolu dakikalar yaşatırken, itfaiye ekipleri ise olay yerine ulaşmak

 

Yahya Kahya Mahallesi Işık Çıkmazı Sokak içerisinde bulunan 2 katlı tarihi bir binanın çatı katında başlayan yangın itfaiye erlerini alarma geçirdi.
 
Yangına önce Beyoğlu itfaiye ekipleri müdahale ederken, sokakların dar olması ve olaya müdahale güçlük çekilmesi nedeniyle olay yerine takviye itfaiye ekipleri istendi. Olay yerine gelen çok sayıda itfaiye ekibi, söndürme çalışmasını sürdürürken, vatandaşlar da panik içerisinde sokağa döküldü.
 
Olay yerinde toplanan vatandaşlar, "Binada tinerciler kalıyor. Polis zaman zaman geliyor. Ancak arka taraftan kaçıyorlar" dedi. Mahalle Muhtarı Osman Avcu ise, "Buradan daha önce tinercilerin kaldığı yönünde bir şikayet gelmedi. Bina boştu ama yangın çıktığına göre demek ki içeride biri vardı. Vatandaşlar da araçlarını parkettikleri için itfaiye ekipleri sokağa giremediler" dedi.
 
Yangın çevredeki diğer binalara sıçramadan söndürüldü.
 
 
İHA
 
 

 

Etiketler: ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler