YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beratcan'ın annesi sığınma evine yerleştirildi
Beratcan'ın annesi sığınma evine yerleştirildi
30 Mart 2016 08:56
Katil zanlısının "Beratcan'ı öldürmeye o azmettirdi" sözlerinden sonra evi taşlanan anne, talebi üzerine kadın sığınma evine yerleştirildi.

İstanbul Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra ormanlık alanda cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki ilkokul öğrencisi Beratcan K.'nın öldürülmesiyle ilgili soruşturmada tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan anne Türkan K.'nın oturduğu ev, önceki gece saldırıya uğramış ve taşlanmıştı.

SIĞINMA EVİNDE KALACAK

Olay sonrası polis koruması altında evden çıkarılan Türkan Karakütük koruma isteyince, aynı gece saat 02.00'de ismi gizlenen bir sığınma evine yerleştirildi.

ah bu kadınları koruma telaşı
 // adem kul
evladını öldürenlerin cezası kadın sığınma evlerinde korunmak olmuş. sonuç; kadın fuhuş yapsa ve sevgilisine kendi oğlunu öldürtürse cezası korunmak olmuş. kadına karşı işlenen her cinayete burnunu sokan aile bakanlığı bu davada da ölen çocuğun hakkını savunsa ya. bu kadına da en ağır cezayı verdirtmek için çalışsa ya. yazıklar olsun binler nefrinler sizin gibi insan müsveddelerine. birde bu devlet bu katili sığınma evinde koruyor. kahrolsun feminist devlet anlayışı. ah akparti ah....
30 Mart 2016 Çarşamba 10:18
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler