YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Belediye başkanının evine saldırı
Belediye başkanının evine saldırı
13 Aralık 2009 22:22
Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Payallar Beldesi Belediye Başkanı Abdullah Öztürk'ün evine silahla ateş açıldı.

Öztürk'ün Atatürk Caddesi Payallar Hali yanında bulunan, yeğenleri Ali ve Fatih Öztürk'ün yaşadığı binanın önünde park halinde bulunan araçlara, plakası belirlenemeyen otomobilden ateş açıldı.

Olayda Ali Öztürk'e ait 07 NBM 77 plakalı otomobilin arka camına, Fatih Öztürk'e ait 07 NTA 35 plakalı kamyonetin de sağ arka kapısına bir kurşun isabet etti.

Bu olaydan yaklaşık 5 dakika sonra Payallar Belediye Başkanı Abdullah Öztürk'e ait Büyükyer Mahallesi eski Antalya yolu üzerindeki 3 katlı binaya da plakası belirlenemeyen otomobilden ateş açıldı.

Başkan Öztürk'ün eşi Bedia, çocukları Yahya, Selma ve Şeyda ile birlikte yaşadığı evin ikinci katının duvarına 2, camına 1 kurşun isabet etti.

Başkan Öztürk'ün babası Mehmet Öztürk ve annesi Zahide Öztürk'ün yaşadığı binanın birinci katın duvarına 2, camına da 1 kurşun isabet etti.

Demokrat Partili Belediye Başkanı Öztürk, olayla ilgili yorum yapmak istemediğini, adli makamlarca soruşturmanın sürdürüldüğünü söyledi. Öztürk, "Kısa zamanda suçluların bulunacağına inanıyorum" dedi. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler