YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Belediye Başkanı serbest bırakıldı
Belediye Başkanı serbest bırakıldı
25 Eylül 2013 08:54
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm’ün bulunduğu 8 kişi serbest bırakıldı.

Sakarya’nın Adapazarı Belediyesi tarafından daha önce projesi gerçekleştirilen Sangarius isimli İş Merkeziyle ilgili olarak gerçekleştirilen İhaleye fesat karıştırdıkları iddiasıyla bugün Adliye’ye getirilen ve aralarında Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm’ün bulunduğu 8 kişi serbest bırakıldı.

Sakarya Adliyesinde savcıya ifade veren 8 şahıstan Erol Aydın ve Ömer Aslan savcılık tarafından serbest bırakılırken mahkemeye sevk edilen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, Belediye Meclis Üyeleri Mahmut Arslan, Yüksel Sözer, Hasan Karagüzel ve Belediye Yazı İşleri Müdürü Yaşar Ketenci yaklaşık 4 saat süren mahkeme sonucu serbest bırakıldı.Öte yandan gerçekleştirilen soruşturmaya gizlilik kararı verildiği belirtildi. Başkan Dişli’yi adliye çıkışında çok sayıda AK Parti’li karşılayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler