YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bekarlık canına tak edince bakın ne yaptı?
Bekarlık canına tak edince bakın ne yaptı?
08 Nisan 2014 16:10
Aydın’ın Çine ilçesinde yılardır evlenmeyi hayal eden 38 yaşındaki Kemal Özdemir, bekarlık canına tak edince eş bulma umuduyla gazeteye ilan verdi.

Türkiye ve dünyada insanların televizyonlardaki izdivaç programları yardımıyla evlenmelerin ardından şimdi de Aydın'da görenleri şaşırtan bir olay yaşandı. Aydın yerelinde okuyucuları ile buluşan Denge Gazetesi'nin internet sitesine ve gazetesine tam sayfa "Eş Arıyorum" başlıklı ilan veren Kemal Özdemir, "38 yaşındayım, hiç evlenmedim. Artık bu yalnızlığıma son vermek istiyorum" dedi.

Özdemir’in görenleri şaşırtan ilanda, "Çine'nin Yörükler Köyü'nde ikamet ediyorum. 38 yaşındayım. 1,76 boyunda, 67 kiloyum. Sigortalı bir işte çalışıyorum, yan gelirimle birlikte aylık kazandım 1.600 TL'dir. Kendime ait evim var. Hiç evlenmedim. Evlendikten sonra da Çine merkezde yaşayacağım. 25-33 yaş arası, daha önce hiç evlenmemiş, dürüst bir eş arıyorum. Kemal Özdemir - 0536 347 23 29" ifadeleri yer aldı.

Gazetede yayınlanan ilanı gören Aydınlı vatandaşlardan bazıları sosyal medya hesaplarında ilanın fotoğrafını yayınlayarak, evlenme hayali kuran Özdemir'e destek verdi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler