YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bayram yaklaşıyor onlar yok
3 çocuktan 314 gündür haber alınamıyor
Bayram yaklaşıyor onlar yok
31 Temmuz 2010 / 16:39 Güncelleme: 31 Temmuz 2010 / 16:39

Kayseri'de geçen yıl Ramazan Bayramı'nın 2. gününde kaybolan 2'si kardeş 3 çocuktan 314 gündür haber alınamazken, Dilruba ve Ahmet Tuna'nın annesi Leyla Tekin, her gün çeşitli dedikoduların çıktığını ancak hiçbirinden bir sonuç çıkmadığını söyledi. 
 

Kayseri'nin Talas ilçesinde geçen yıl Ramazan Bayramı'nın 2. gününde şeker toplamak için evden ayrılan ve hala kendilerinden haber alınamayan 2'si kardeş 3 çocuğun ailesi belirsizlikten her geçen gün mahvoluyor. Anne Tekin, çocukların kaybolmasının üzerinden 314 geçtiğini ifade ederek, "Hala bir haber yok. Çıkan dedikodular var. Hiçbir şeyin aslı yok. En son bir kapıcı çıktı fakat açıklama gelmedi. 'Bir başka çocukla ilgili sizinkiyle alakası yok' dendi. Bir şey çıkmıyor. Duyulanları karakola bildiriyoruz. Allah razı olsun gidiyoruz polislerimiz ilgileniyor. Ama kaynak yok. Orada böyle olması bizi mahvediyor" dedi. 
 

"Çocukları kaçırılan diğer aileyle bir kaç aydır görüşmüyoruz" diyen Tekin, "Onlar kendi aleminde biz kendi alemimizdeyiz. Çocuklarımızı kaçıranlar onları ne için tutuyorlar bilmiyorum. Bir istekleri varsa söylesinler. Eylül'ün 21'inde bir sene olacak. Ben buradan onlara sesleniyorum. Vicdanınız varsa çocuklarımızı bırakın" ifadesinde bulundu. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler