YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Batman'da silahlı ev baskını
Batman'da silahlı ev baskını
13 Şubat 2014 09:19
Batman’da kar maskeli ve silahlı olduğu iddia edilen 3 kişi bastıkları evde bulunanları kurşun yağmuruna tuttu.

Olay Batman Çamlıtepe mahallesinde meydana geldi.Edinilen bilgiye göre, Ok ailesi evde televizyon izledikleri esnada kapı çalındı. Kapıya bakmaya giden aile reisi İlhan Ok,kapıyı açmadan önce kim olduklarını öğrenmek istedi.

Kendilerini polis olarak tanıttılar

İddiaya göre kapıyı çalan şahısların kendilerini polis olarak tanıtması üzerine kapıyı açan İlhan Ok, karşısında kar maskeli ve silahlı 3 kişi buldu. İlhan Ok’u içeri iten ve zorla içeri giren silahlı 3 kişi evin girişinde İlhan Ok’u silahla vurduktan sonra oturma odasına yöneldiler.
Silah sesi ile ayaklanan ev sakinlerinden 31 yaşındaki Ali Rıza Ok ve 58 yaşındaki Fatma Ok,karşılarında maskeli ve silahlı şahısları görünce çığlık atmaya başladı.İçerde yaşanan boğuşma sonrasında saldırganlar Ali Rıza Ok ve Fatma Ok’u da silahla vurarak evden ayrıldı.

Karanlıktan faydalanarak kaçtılar

Silah sesleri üzerine eve geden Ok ailesinin komşuları kanlar içinde yatan 3 aile ferdini buldu. 112 acil servis ambulansı ve polise haber veren mahalle sakinleri saldırganların peşine düştü. Karanlıktan faydalanarak izini kaybettiren 3 saldırganın yakalanması için polis geniş çaplı operasyon başlattı. Silahla ağır yaralanan Ali Rıza Ok,Fatma Ok ve İlhan Ok kaldırıldıkları özel bir hastanede tedavi altına alınırken izini kaybettiren saldırganların kimlik tespiti ve yakalanmaları için operasyona başlattı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler