YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Batman'da feci kaza: 9 ölü!
Batman’ın Kozluk ilçesi Bekirhan beldesinde uçuruma yuvarlanan otomobildeki 9 kişi öldü.
Batman'da feci kaza: 9 ölü!
27 Haziran 2013 / 08:26 Güncelleme: 27 Haziran 2013 / 08:35

Kozluk ilçesindeki düğünden dönenleri taşıyan Çembeli Çetin'in kullandığı 72 AN 472 plakalı otomobil, Kozluk ilçesine bağlı Bekirhan beldesi girişinde 30 metre yükseklikteki uçuruma yuvarlandı.

Çembeli Çetin ile 5 kişi olay yerinde öldü, yaralanan 4 kişi de Batman Devlet Hastanesi'nde müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Bekirhan belde sakinleri kazanın meydana geldiği yolun kullanılmadığı o yüzden kazadan saatler sonra kazadan haberdar olduklarını söyledi.

Toprağa verildiler

Batman'ın Kozluk İlçesi Bekirhan Beldesinde kınadan dönerken uçuruma yuvarlanan otomobilde yaşamını yitiren 9 kişi toprağa verildi.Batman Bölge Devlet Hastanesi ve Kozluk Devlet Hastanesi'nde otopsileri yapılan cenazeler ambulanslarla Batman İkiz tepe köyü mezarlığına getirildi.

Kazada yaşamını yitiren H. Cembeli, Tuba, Nurcan, Asiye, Firdevs, Süreyya, Mustafa Çetiz ile İlknur ve Muhammet Aslangiray yan yana kazılan 9 mezara gözyaşları arasında defnedildi.

Kozluk ilçesinde yakınlarının kınasından dönenleri taşıyan Çembeli Çetiz'in kullandığı 72 AN 472 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Kozluk ilçesine bağlı Bekirhan beldesi eski yol girişinde 30 metre yükseklikteki uçuruma yuvarlandı.

Kazada H. Cembeli (67), Tuba (13), Nurcan (34), Asiye (7), Firdevs (4), Süreyya (6), Mustafa (34) Çetiz ile İlknur (4) ve Muhammet (3) Aslangiray yaşamını yitirdi. Leyla Aslangiray (28) ise ağır yaralandı. Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Leyla Aslangiray'ın tedavisi sürüyor.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler