YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkent’te şüpheli ölüm
Başkent’te şüpheli ölüm
30 Ağustos 2010 18:49
Yenimahalle'de terk edilmiş bir araç içerisinde bulunan ceset, polisi alarma geçirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, araç içerisinde arka koltuğa uzanmış, kararmış ve şişmiş bir vaziyette bir cesetle karşılaştı.
       

Ceset, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, şahsın cinayete kurban gitmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.  
      

Uğur Mumcu Mahallesi 1620 Sokak'ta meydana gelen olayda; polis ekipleri bir ihbarı değerlendirerek belirtilen adrese gitti. Olay yerine gelen ekipler 06 YYF 75 plakalı, terk edilmiş bir araç içerisinde kararmış ve şişmiş vaziyette bir erkek cesediyle karşılaştı. Bir araç kiralama şirketinden kiraya verildiği bildirilen aracın yaklaşık 5 gün önce Halil Şenlik adlı kişiye kiraya verildiği öğrenildi.
       

Olay yerine gelen polis ekipleri, araç içerisindeki cesedin yanında bir de ev tüpü buldu. Tüpün gaz kaçırabileceği ihtimali üzerine emniyet güçleri olay yerine itfaiye ekibi istedi. İtfaiye ekipleri araç içerisindeki tüpü çıkartarak tüpün açık ve boş bir vaziyette olduğunu tespit etti.
       

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları sonrasında ceset, kesin ölüm nedeni belirlenmek üzere otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Savcılık, olayla ilgili inceleme başlattı. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler