YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkent'te polis dehşeti: 2 ölü
Başkent'te polis dehşeti: 2 ölü
12 Kasım 2011 16:36
Ankara'da cinnet getiren polis memuru, önce kayınvalidesini silahla yaraladı. Eşini de öldüren polis ardından görevli olduğuu büro amirliğine giderek, korumasını yaptığı emniyet amirini silahla öldürdü.
Ankara'da cinnet getirdiği belirtilen polis memuru V.K., şoförlüğünü ve korumalığını yaptığı emniyet amiri ile eşini öldürdü. Polis memuru V.K. ayrıca kayın validesini ağır yaraladı.

Edinilen bilgilere göre, Altındağ İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'nde görevli olan polis memuru V.K., önce Mamak'taki kayınvalidesini silahla ağır yaraladı, sonra Karapürçek'teki eşini yine silahla öldürdü. V.K., daha sonra çalıştığı büro amirliğine giderek şoförlüğünü ve korumalığını yaptığı Altındağ İlçe Emniyeti Asayiş Büro Amiri'ni makamında silahla öldürdü. Saldırgan polis, cinayet ekiplerince yakalandı. Konu hakkında bilgilendirilen Ankara Emniyet Müdürü Zeki Çatalyaka, olay mahalline gelerek inceleme yaptı. Büro amirinin cenazesi halen savcılık incelemesi için olay yerinde tutuluyor.

Ankara'da cinnet getirdiği belirtilen polis memuru V.K.'nin eşinin ardından öldürdüğü emniyet amirinin isminin Ali Bolat olduğu öğrenildi.

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler