YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkent'te elektrik kesintisi
Başkent'te elektrik kesintisi
26 Mayıs 2010 18:16
28 Mayısta bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 29 Mayıs Cumartesi günü elektrik verilemeyecek yerler ve saatleri şöyle:

Çankaya'da 09.00-12.00 saatleri arasında, Ziya Gökalp Caddesi'nin bir kısmı, Mithatpaşa, Libya, Selanik ve Sakarya caddeleri, Bağlar Caddesi'nin bir kısmı, İncesu, Mahmut Esat Bozkurt, Bülbülderesi Caddeleri, Meşrutiyet Caddesi, Yaprak, Sağlık, Akyüz sokaklar; 09.00-17.00 saatleri arasında ise Atatürk Bulvarı'nın bir kısmı, Akay Caddesi ve Tunus Caddesi'nin bir kısmı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, İnönü Bulvarı'nın bir kısmı, Devlet Mahallesi, Genelkurmay Basımevi, Bahçelievler 15. Sokak, Deneme Lisesi, DSİ Genel Müdürlüğü, DMO Genel Müdürlüğü, Mızıka Okulu, Harp Okulu Isı Santrali, Eski Bina, Cumhuriyet Sitesi, Yüzme Okulu, Buz Pateni Tesisleri, Jusmat Karargah Bölüğü, Kirazlıdere İnşaat Taburu, Ayrancı Tavuskuşu, Gökdere, Kuzgun ve Yaylagül sokaklar ile Güvenlik Caddesi'nin bir kısmı.

Sincan'da 09.00-17.00 saatleri arasında, Akşemsettin ve İstasyon mahalleleri, Oba, Levent, Derya, Çengel, 204, Eğri, Martı, Erk, 207, Erda, Feridun, Erdal, Emlak, Erkut, Erman, Erkan, Edip, Bahçe ve Plevne Sokak'ın bir kısmı ile Fırat, Polatlı ve Ayaş caddelerinin bir kısmı.

Kızılcahamam'da 11.00-12.30 saatleri arasında, İsmet Paşa Mahallesi TOKİ Blokları.

Polatlı'da 09.00-17.30 saatleri arasında, Yeni Mahalle, Barbaros, Mevlana, Sancak, Selimiye ve Pazarcık caddelerinin bir kısmı, Uçak, Ermiş, Besi, Yaprak, Kiremit, Bey, Erdoğan, Canbaz, Hancı, Aksakal, Nihan, Koza ve Akan sokaklar, Kara Mustafa Caddesi'nin bir kısmı ile Ors Rulman Evleri. AA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler