YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkentte Berkin Elvan eylemi
Başkentte Berkin Elvan eylemi
11 Mart 2015 14:03
Gezi Parkı odaklı eylemler sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümünün birinci yılında Tuzluçayır'da yolu kapatanlara polis müdahale etti.

Berkin Elvan'ın ölümünü protesto eden bir grup, sabah saatlerinde Tuzluçayır Lisesi önünde toplandı. Ege Mahallesi istikametinden gelen başka bir grup da lise önündeki eylemcilere katıldı.

Bir süre sonra yolu trafiğe kapatan ve uyarılara rağmen dağılmayan gruba polis, tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti.

Yüzleri maskeli kişilerin de aralarında bulunduğu gruptan polise sapanla bilye, civata, molotofkokteyli ve taş atıldı.

Gruptan 11 kişi gözaltına alındı.

 

AA

16:13
 // MUHAFIZ
Türkiye'de kaos ortamı yaratmak için; alevi sünni kavgasına taban oluşturmak amacıyla vefat eden Berkin Elvan'ı maşa olarak kullanmak isteyen kendini bilmez densizler şunu iyi bilsinler ki bu kez başaramayacaksınız...!!! Sizler gerçekten insanlara ve insanlığa değer vermiş olsanız;sadece Berkin Elvan için değil,Diyarbakır'da kobani olayları bahane edilerek sokak olaylarında vahşice katledilen Yasin Börü ve diğer insanların unutulmaması içinde biraz olsun kılınızı kıbırdatırdınız...!!! İşinize geldiğine değer vermeyin,insanlar arasında dil,din,mezheb,ırk,özellikle cinsiyet gözetmeksizin insanlara ve insanlığa değer vermesini bilin...!!!...
11 Mart 2015 16:13
14:26
 // +=+
aslında o bilye atanlara bilye molotof atanlarada atacaksın molotofu istanbul da halk otobüsünde masumlari yaktıkları gibi yakacaksin onları sonrada soracaksın o soytarılara KATILINIZ KIM????...
11 Mart 2015 14:26
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler