YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu'na sevgi seli
Başbakan Davutoğlu, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları ve MKYK üyeleri İstişare ve Eğitim Kampı için Kızılcahamam'a gelerek çeşitli temaslarda bulundu.
Başbakan Davutoğlu'na sevgi seli
22 Mart 2016 / 22:25 Güncelleme: 22 Mart 2016 / 22:29

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları ve MKYK üyeleri İstişare ve Eğitim Kampı için Kızılcahamam'a gelerek çeşitli temaslarda bulundu.

Evlerinin balkonlarından Davutoğlu'na sevgi gösterilerinde bulunanlara el sallayan Davutoğlu, ilçedeki bir çay ocağını ziyaret etti. Burada vatandaşlarla çay içen ve sohbet eden Davutoğlu, ilçe merkezinde de bir süre yürüdü. Davutoğlu, yolda karşılaştığı çocuklarla konuştu, bazılarını kucağına alıp severken, çocuklara oyuncak dağıtıldı.

Başbakan Davutoğlu'ndan esnaf ziyareti

Kızılcahamam'da bir otelde düzenlenen AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları ve MKYK üyeleri İstişare ve Eğitim Kampı için gelen Davutoğlu, Ankara Caddesi'nde vatandaşları selamladı. Evlerinin balkonlarından Davutoğlu'na sevgi gösterilerinde bulunanlara el sallayan Davutoğlu, ilçedeki bir çay ocağını ziyaret etti.

foto-512.jpg

Davutoğlu, 75 yaşındaki Küreksiz'i sevindirdi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, ilçeye geldiğinde kendisini eve davet eden 75 yaşındaki Emine Küreksiz'i ziyaret etti. Yalnız yaşadığı evinde Davutoğlu'nu ağırlayan Küreksiz, çıkışta gazetecilere Davutoğlu'nun ziyaretinden memnun olduğunu belirterek, "Evimi şenlendirdi" dedi.

Davutoğlu, AK Partili gençlerle buluştu

Başbakan Davutoğlu, basına kapalı gerçekleştirilen AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları ve MKYK üyeleri İstişare ve Eğitim Kampı toplantısına katıldı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler